Codziennie INNA TY

Zaskakuje, intryguje, zachwyca siłą, zaraża pasją, uwodzi inteligencją i seksapilem.

Kobieta JOKO MAKE UP

Wyrazista mieszanka pełna kobiecości o wielu obliczach, która z powodzeniem łączy różne role. Czerpie radość  z dbania o urodę, lubi swobodną zabawę kolorami inspirowaną wielkomiejskim stylem. Kosmetyki do makijażu JOKO to dla niej idealny partner dnia pełnego wyzwań. Dlatego poszukuje produktów bezpiecznych i skutecznych o najwyższej jakości.

 

JOKO MAKE-UP – odzwierciedla światowe trendy, najmodniejsze palety kolorystyczne o oryginalnych teksturach, konsystencjach i masach zamknięte w prostych i jednocześnie wyróżniających się opakowaniach. Marka współpracuje z profesjonalistami z Włoch i Francji, jej wyjątkowe kolekcje powstają przy zastosowaniu najnowszych składników aktywnych i unikalnej, szwajcarskiej technologii mikronizacji.

 

Pierwsze produkty pod marką  JOKO pojawiły się na polskim rynku już w 1995 roku. Na początku w ofercie znajdowały się przede wszystkim  kosmetyki prasowane – cienie, pudry, róże, z czasem została ona poszerzona o pomadki, błyszczyki i tusze do rzęs. Marka konsekwentnie buduje swoją pozycję, zyskując uznanie i silną pozycję na rynku krajowym, jak też za granicą. W 2012 roku marka JOKO została przejęta przez giełdową spółkę Miraculum.

 

W aktualnej ofercie JOKO znajduje się ponad 200 wyjątkowych produktów we wszystkich kategoriach makijażowych. W sprzedaży znajdują się kolekcje stałe w klasycznych, ponadczasowych  kolorach, a także limitowane linie sezonowe, zgodnie z najnowszymi trendami. Produkty dostępne są w drogeriach i sklepach kosmetycznych na terenie całego kraju oraz za granicą, a także w sprzedaży internetowej.